Komplektsed süsteemlahendused

LEGALETT tarnib paigaldusvalmis põrandaküttesüsteeme, mis sisaldavad kõiki valmis detaile.
Meie pakume kompakseid ja individuaalseid lahendusi sulle oma kodu kütmiseks
– See tähendab peale põrandaküttesüsteemi enda ka kõiki toodetega seotud teenuseid. Kliendina võite meie kätte usaldada kõik alates planeerimisest ja arvutamisest, kuni tehnilise dokumentatsiooni ja täieliku materjalipaketi koostamiseni.
 
Nõuanne
Võtke meiega ühendust, kui te ei ole kindel kuidas oma küttesüsteemi kujundada, ja leiame koos parima lahenduse just teie jaoks. Legaletti ehitajatel on suur kogemus erinevat tüüpi süsteemlahenduste alal.
 
Materjaliarvestus ja arvutused
Teie peate meile tagama vaid eeldused ehitamiseks ja esitama maja joonise, ülejäänuga saame ise hakkama. Uurime välja, milliseid detaile on vaja, kuidas neid kujundada ja arvutame materjalikulu.
Seejärel teeme ka kuluarvutused ja koostame paigaldusvalmis materjalikomplekti hinnapakkumise, mis sisaldab kõiki tingimusi
–Teie pääsete seega aeganõudvast arvutamisest ning vastutusest arvutuste õigsuse eest.
 
Projekteerimine koos paigaldusdokumentatsiooniga
LEGALETT teostab kogu põrandaküttesüsteemi jaoks vajaliku projekteerimise. Üksikasjalike soojavajaduse- ja materjaliarvestuste abil valmivad optimaalsed konstruktsioonid. Kõik see tehakse täielikult lähtuvalt teie poolt planeeritud ehitusele esitatavatest tingimustest. LEGALETT projekteerijad on spetsialistid igat tüüpi ehitiste küttesüsteemide konstrueerimises.
Vundamendi, põranda konstrueerimisel võtame arvesse küttesüsteemi mõju ehitisele. See tähendab, et me minimeerime täpsete analüüside abil soojakaod saavutamaks parima võimaliku ekspluatatsioonikulude kokkuhoiu.
 
Eeltoodetud materjalipaketid
Paneme kogu materjali kokku nii eeltoodetult kui võimalik, mis tähendab efektiivsemat paigaldamist ehitusplatsil.
Osadetailid töödeltakse valmis osasüsteemideks ja tarnitakse kokkupandult ning sellises valmisolekus, mis tagab võimalikult kiire ja lihtsa paigalduse. Näiteks küttekeskused ja torustik tarnitakse kokkumonteeritult ja valmisseadistatult.
 
Hoolitseme selle eest, et kogu materjal on ettenähtud ajaks ehitusplatsil. Kõik standardmaterjalid on kiirete tarnete jaoks laos olemas.
Legalett Komplektsed süsteemlahendused
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.