Legalett Põrandaküte - 
Optimaalne, turvaline, energiasäästlik põrandaküte sinu hoonele

LEGALETT Õhkpõrandaküttel on otsustavad eelised nii arendaja, ehitaja kui projekteerija jaoks. Ja seejärel naudivad kõik, kes hoonetes elavad, seal töötavad või neid muul viisil kasutavad, põrandakütte eeliseid hoone kogu eluea vältel

Põrandaküte on meeldiv ja mugav ning meie pakume optimaalset, turvalist ja energiasäästlikku põrandakütet sinu hoonele!

LEGALETT Õhkpõrandakütet on kasulik kombineerida LEGALETT vundamendisüsteemiga kus on välistatud täielikult soojakaod.

LEGALETT Õhkpõrandaküte tähendab, et süsteem on täielikult kohandatud iga ehitise ainuomastele tingimustele. Projekteerimise käigus kohandame ja arvestame, et põrandaküte vastaks täielikult teie hoone vajadustele ning kavandatud kasutuseesmärgile.

Kvaliteet ja lihtsus

Kui valite LEGALETT põrandakütte, võite olla kindel, et pakume teile nii turvalisuse, töökindluse kui ehitusökonoomia seisukohast parima lahenduse.
LEGALETT on enam kui 30-aastane kogemus põrandaküttesüsteemide projekteerimisel ja tootmisel. See on toimunud suuresti tänu asjaolule, et põrandaküttesüsteeme on tarnitud koos vundamendist  koosnevate integreeritud süsteemidena. Taolise lähenemisega oleme omandanud unikaalsed teadmised selle kohta, kuidas projekteerida põrandaküttesüsteeme nii, et need parimal võimalikul viisil töötaksid kombinatsioonis selle konstruktsiooniosaga, milles nad asuvad. Meie teame, kuidas kõige paremini vältida niiskuseprobleeme ja soovimatut soojakadu.
Õigesti projekteeritud põrandaküttesüsteem eesmärgile kohandatud ehituskonstruktsioonis on energiasäästlik ja niiskuskindlam kui alternatiivsed küttelahendused.

Süsteemide projekteerimisel arvestame alati täiel määral kõiki tegureid nagu hoone kasutuspiirkond, funktsionaalsed nõuded, soojavajadus ja kütteallika tüüp.

LEGALETT  põrandaküttesüsteemid  sobivad kõigi hoonetüüpide jaoks. Alates eramutest ja suvemajadest, avalikest hoonetest kuni kaupluste ja tööstushooneteni koos vastava kategooria spetsiifiliste eeldustega.

Mugavus ja funktsioon

Enamus on nõus, et kõige mugavam kütteviis on põrandaküte.
Terve põrand toimib soojaandva pinnana. Soojus levib altpoolt tuppa ja muudab sisekliima ühtlaseks ning meeldivaks.
Tuba ümbritsevate pindade temperatuur mõjutab suuresti meie arusaama mugavusest. Seetõttu on põrandaküttel positiivne toime. Välimuse ja mürataseme poolest on põrandaküte teiste süsteemidega võrreldes tunduvalt parem.
Teised süsteemid, nagu näiteks radiaatorid, panevad õhu liikuma, mistõttu tõuseb soe õhk üles lae alla, kus temast on kõige vähem kasu. See tähendab jällegi, et kõige madalam temperatuur on põranda juures. Et ruumis viibimine oleks võimalikult meeldiv, tuleb toa keskmist temperatuuri tõsta vastavalt põrandaküttesüsteemile, kus soojus tekib peamiselt soojuskiirgusest. Põrandaküttesüsteemi puhul on temperatuurierinevus ruumis vertikaalselt põhimõtteliselt 0 ˚C. See tähendab, et õhutemperatuur on nii 15 cm kui 2 m kõrgusel põrandast ühesugune.
Väga vähene õhu liikumine põrandakütte korral ei lennuta ka tolmu ega tekita soovimatuid tolmurulle.
LEGALETT pakub komplektsete põrandaküttesüsteemide osas mitmekülgset sortimenti, mis on optimeeritud lihtsa, kiire ja turvalise paigalduse saavutamiseks ning lõpptarbijale minimaalse energiakuluga parima termilise mugavuse kindlustamiseks.
Põrandaküte on meeldiv ja mugav ning LEGALETT tagab optimaalseima põrandakütte!

 
 
 
Legalett õhkpõrandaküte
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.