Isolatsioon

Vahtplast ( EPS & XPS ) 
Polüstüreenist isolatsioonimaterjali lähtematerjaliks on toorõli. Isolatsioonimaterjaliks on paisutatud (EPS) ja ekstrudeeritud (XPS) polüstüreen. (EPS) (XPS) isolatsiooni toodetakse erineva kvaliteediga, et rahuldada isolatsioonile, survetugevusele ja niiskuskindlusele esitatavaid nõudmisi. (XPS) on suletud rakkudega homogeenne struktuur, samal ajal kui (EPS) koosneb väikestest kuulikestest, mille vahel moodustud teatav avatud struktuur.
 
Survetugevused 
EPS & XPS toodetakse paljude erinevate survetugevustega ja need omavad pikaajalise koormuse korral erinevaid omadusi. Survetugevus (katkemisjõud) määratakse materjalile lühiajalise koormuse osutamise abil kuni katkemiseni või kuni 10% deformeerumiseni. Väärtust kasutatakse lubatud tõmbetugevuse dimensioneerimisel. See tähendab materjali murdumisel korral surve, paindumise, nihke, ebastabiilsuse jms. tõttu
Kasutamiskoormus määratakse materjalile osutatava pikaajalise koormuse abil. Tulemus esitatakse 2% plastse või 3% täieliku deformatsioonina 50-aastase koormuse korral. Väärtust kasutatakse lubatud tõmbetugevuse dimensioneerimisel. See tähendab kahjulike või raskete läbipainete, vajumiste, värisemiste, võnkumiste jms. korral.
 
Soojusjuhtivusvõime
Materjali soojusjuhtivuse efektiivsust nimetatakse soojusjuhtivusvõimeks, konduktiivsuseks või L-väärtuseks; mida väiksem väärtus, seda parem isolatsioon. EPS & XPS koosnevad suures osas õhust ja on seetõttu isolatsioonimaterjalina väga efektiivsed.
Erinevate toodete soojusjuhtivus varieerub vastavalt niiskusesisaldusele. XPS on väga väike niiskusimavus ja sobib seetõttu hästi vundamendi- ning väilispidiseks külmaisolatsiooniks.
 
Legalett pakub praktiliselt kõiki vahtplastisolatsiooni valdkonda kuuluvaid tooteid
 
Võtke meiega ühendust oma soovide ja nõudmiste osas ja me esitame teile hinnapakkumise.
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.