Õhk

Optimaalne põrandaküte
Enamus on nõus, et põrandaküte on kõige mugavam ja efektiivsem kütteviis
LEGALETT  ÕHKPÕRANDAKÜTE on unikaalne oma õhukanalite poolest, mis välistavad täielikult niiskuse ja hallituse tekke riski. 
Asjaolu, et soojus tõuseb ülespoole, on loodusseadus, mida LEGALETT oma toodetes täies ulatuses ära kasutab. Pealegi naudivad sooje põrandaid nii noored kui vanad. 
Süsteemil on otsustavad eelised nii arendaja, ehitusettevõtja kui konsultandi jaoks. Ja peale seda jätkavad kõik, kes hoonetes elavad, töötavad või neid muul viisil kasutavad, põrandakütte eeliste nautimist maja terve eluea vältel. 
Õhkpõrandaküte paneb aluse tervislikule sisekliimale ja tervetele majadele.
 
 
Õhul on unikaalsed eelised
Õhu kui soojuskandjaga maja vundamendis ei teki lekke korral üleüldse mingit niiskuskahjustuse riski. 
Juhul kui õhutoru peaks katki minema või kruviauk põrandas, ei juhtu absoluutselt mitte midagi. Õhk liigub lihtsalt edasi, olles jätkuvalt suletud betooni sees.
See omadus muudab õhkpõrandakütte väga sobilikuks näiteks tööstushoonetes, kus erinevad kinnitused põrandas on tihti väga olulised. 
Õhkpõrandaküte sobib suurepäraselt ka suvemajadesse, kus miinuskraadide korral pikemat aega ei elata, sest vesipõrandaküte võib lekke korral katki külmuda ja niiskuskahjustusi põhjustada.
 
 
Õhk on suurepärane soojuskandja.
Kuna õhk on kergem soojuskandja kui vesi, saavutame  täielikult suletud kanalites kiiremini soovitud  sooja mahu. Plasttorud on Legaletti paigaldistes samuti tunduvalt suuremad kui vesipõrandal. Tänu sellele asjaolule saavutatakse soojuse ühtlasem jaotumine põrandaplaadis
 
 
Meil on lisaks unikaalne ajutiselt paigaldatav kütteseade põrandale  mis vähendab oluliselt ehitamisele kuluvat aega! 
Kui olete valinud LEGALETT õhkpõrandakütte, kuulub meie ehitusaegne küttesüsteem paigalduse juurde. See seade kuivatab kogu hoone sisekonstruktsiooni, loob meeldiva ehituskliima ja eemaldab täielikult niiskusega seotud riskid. Lisaks sellele lüheneb  kogu ehitamise aeg tunduvalt, näiteks põrandakatete paigaldamise ja seinte viimistluse saab ette võtta palju varem kui teiste sarnaste ehitustööde korral.
 
 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.