Ehitussüsteemid

Meie pakume kõike vajalikku, tarnida teile komplektseid lahendusi.

See tähendab lisaks ehitusmaterjalile ka kõiki toodetega seotud teenuseid. Kliendina võite meie kätte usaldada kõik alates planeerimisest ja arvutamisest kuni tehnilise dokumentatsiooni koostamise ja komplektsete eeltoodetud materjalipaketini.
 
Nõustamine
Võtke meiega ühendust, kui te ei ole kindel, kuidas ehitust kavandada, ja me koostame ühiselt just teile sobiva lahenduse. LEGALETT ehitajatel on suur kogemus erinevat tüüpi ehituslahendustest. 
 
Materjaliarvestus ja arvutamine
Kõik mida teil on vaja teha, on tagada meile eeldused ehitamiseks ning esitada maja projekt – ülejäänuga saame ise hakkama. Me teeme kindlaks, milliseid detaile on vaja, kuidas neid kujundada ja arvutame materjalikulu. 
Seejärel arvutame välja kulud ning esitame kogu ehituspaketile kõiki tingimusi sisaldava hinnapakkumise. 
Teie pääsete seega aeganõudvast arvutamisest ja vastutusest arvutuste õigsuse eest.
 
Materjalispetsifikatsioonid
Kui teil on projekti jaoks olemas valmis tehniline dokumentatsioon, siis koostame täieliku tarne- ja tootmisspetsifikatsiooni kogu vajaminevale materjalile.
 
Projekteerimine ja projekti joonised
Tööde hulka kuuluvad vundamendi seinte ja lagede projekteerimistööd. Täpsete arvutuste abil valmivad optimaalsed konstruktsioonid. Kogu töö teostatakse lähtuvalt teie poolt ehitusele kavandatud tingimustest. LEGALETT projekteerijad on igat tüüpi konstruktsioonide spetsialistid: 
Eramud, lasteaiad, koolid, kirikud, spordihallid, tööstushooned jne.
 
Legalett projekteerimine
Projekteerimise käigus võtame arvesse maja küttesüsteemi mõju ehitisele. See tähendab, et minimeerime põhjalike analüüside abil soojakaod nii, et muuhulgas näiteks niiskus või külmakerked ehitises kunagi tekkida ei saaks.
Eeltoodetud materjalikomplektid
Paneme kogu materjali kokku nii eeltoodetult kui võimalik, mis muudab paigaldamise ehitusplatsil palju efektiivsemaks. Näiteks võib vundamendi, seina-ja vahelaelemendid, armeering jms. tarnida kasutusvalmilt ja valmis paigalduseks ilma täiendava töötlemiseta.
 
Otsetarned ehitusplatsile
LEGALETT võtab enda kanda kogu logistika ja transpordi. Me hoolitseme selle eest, et kogu materjal on ehitusplatsil ettenähtud ajal olemas.
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.